CTT - logo

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

EXPO Prezentacja Technologii - relacja

07.07.2023

Dnia 6 lipca 2023 roku podczas obchodów Jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w specjalnie przygotowanej strefie wystawienniczej EXPO odbyła się prezentacja technologii powstałych na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja.

Dnia 6 lipca 2023 roku podczas obchodów Jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w specjalnie przygotowanej strefie wystawienniczej EXPO  odbyła się prezentacja technologii powstałych  na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja. Podczas wydarzenia zaprezentowano innowacyjne technologie opracowane przez zespoły badawcze z Uniwersytetu.

Wśród prezentowanych wynalazków znalazły się również te będące efektem prac przedwdrożeniowych realizowanych w ramach Inkubatora Innowacyjności 4.0 oraz Inkubatora Innowacyjności 2.0.

Zespół brokerów oferował możliwość konsultacji projektów wynalazczych, a także prezentował filmy promujące prace przedwdrożeniowe w wirtualnej rzeczywistości za pomocą gogli VR.

Strefę EXPO odwiedziło wielu gości! Wydarzenie było doskonała okazją do wymiany wiedzy na temat najnowszych osiągnięć i badań w dziedzinach, którymi zajmują się zespoły badawcze na Uniwersytecie.

Wydarzenie realizowane było w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Program realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego wydarzenie dostępnego POD LINKIEM!