CTT - logo

Centrum Transferu Technologii

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Godło Polski

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie będzie miał 2 nowe spółki typu spin-off !!!

28.04.2023

Dnia 27.04.2023 r. zostały założone dwie spółki typu spin-off, których udziałowcami została Spółka Celowa - Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie sp. z o.o.

Dnia 27.04.2023 r. zostały założone dwie spółki typu spin-off, których udziałowcami została Spółka Celowa - Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie sp. z o.o.

Wspólnikami spółki Wegański Raj sp. z o.o. zostali:
☑️ Pani dr hab. inż. Dorota Najgebauer-Lejko, prof. URK
☑️ Pan dr inż. Daniel Żmudziński

Wspólnikiem spółki Nano-Tech Environmental Polska sp. z o.o. został:
☑️ Pan prof. dr hab. inż. Krzysztof Jan Chmielowski

Powołanie spółek zawdzięczamy konkursowi na najlepszą koncepcję spółki typu spin-off pt. "Grant na spin-off", który był przeprowadzony w ramach Projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0"

Gratulujemy założycielom i ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW! ️

Program pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).